ED FUARCILIK

NEDEN BİZ?

alta doğru inin

NEDEN BİZ?

Fuarlar ülkelerin ve iç piyasaki firmaların pazar alanlarıdır. Sosyal ve ekonomik her türlü yaşanılan sıkıntılarda ayakta durması gereken en önemli sektörlerin başında gelmektedir. Firmaların prestijlerini koruyup geliştirebilecekleri, yeni pazarlar bulabilecekleri rakipleriyle kıyaslamalarını yapabilecekleri en uygun alanlar fuar alanlarıdır. İşleyen ve gelişen fuar sektörü stand firmalarının sayısını da gün geçtikçe arttırmaktadır.

Fuara katılan bir firmaya özel stand teklifi verebilmek için süreç boyunca ortalama 20 stand firması yarışmaktadır. Bu sayının çokluğu alıcı firmanın işini zorlaştırmakta, işini iyi yapan firmaların kendilerini tanıtabilme zaman ve alanlarını kısıtlamaktadır.

Stand Firmalarının Fabrikası
Ed Tasarım, senede ortalama 200 adet stand kurulumu gerçekleştirmektedir. İstanbul ve Adana’daki atölye ve ofisleri ile Türkiye’nin fuar düzenlenen tüm şehirlerine hizmet vermektedir. Kendi üretim atölyesi, ustaları, satış ve tasarım ekibiyle anahtar teslim hizmet vermektedir. Piyasadaki mimarlık ve stand firmalarının çoğu kendi atölyesi olmaması sebebiyle stand kurulum noktasında yine Ed Tasarım’dan destek almaktadır. Ed tasarım fuar sektörünün fabrikası niteliğindedir.

Makul Fiyatlar
Ed tasarımla çalışmak isteyen bir alıcı firma, mimarlık ofislerine ödedikleri ekstra ücretten muaf olmaktadır. Fuar standlarına biçilen mali değerler Ed Tasarım’da kişiye ya da kuruma göre değişmemekte tamamen sayısal değerler göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Ortaya çıkan mali değerler fuar sektöründeki astronomik rakamlar göz önünde bulundurulduğunda makuldur.

Ofis ve Üretim Atölyesi
Ed tasarım ofis ve atölyesi iç içe, organik bir bütün halindedir. Alıcı firmalara hayali satışlar yapılmaz ve tahmini ölçüler verilmez. Verilen tüm bilgilerin sağlaması satış temsilcileri ve tasarımcılar tarafından gerektiğinde atölyede yapılabilir.

Nakliye ve Konum
Ed tasarım nakliye ve takviye konularını önemser. Kendi bünyesindeki yük araçları ve İstanbul fuar alanlarına konum olarak yakınlığıyla, fuar zamanında yaşanabilecek herhangi bir problemi çözme süresi kısadır.

Çalışma Ekibi
Ed Tasarım’ın çalışanları tecrübeli elemanlardan oluşur. Satış temsilcisi alıcı firmayı iyi analiz eder, tasarımcı uygulanabilirliği doğru hesaplar ve ustalar çözüm odaklıdırlar. Alıcı firmaların fuar dönemindeki ekstra istekleri için bile ekibin alternatif planı ve envanteri vardır.