ED FUARCILIK

HAKKIMIZDA

alta doğru inin

Daima iyi, daima profesyonel...

2010 yılında stand sektöründe hizmet vermeye başlayan Erdoğan Tasarım, kurulum gerçekleştirdiği dönemdeki firma çizgilerini koruyarak günümüzde daha geniş kapsamda faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki birçok sayılı stant firmasının özellikle taşeron işlerini üstlenen kurum,2015 yılında satış departmanı oluşturarak ED FUARCILIK alt kimliğiyle alıcıya doğrudan ulaşmayı hedeflemiştir.

Kendi imalathanesi ve alanlarında uzman ekibiyle kalite güvencesi sunan firmanın -stand sektöründeki astronomik rakamlar göz önünde bulundurulduğunda- makul fiyatlarla her bütçeye uygun stand hizmeti verdiği görülür. ED Fuarcılık, prensip sahibi ve müşteriye fuar öncesi,fuar zamanı ve sonrası aynı kıymeti veren bir firmadır. Kapasitesinin yettiği ölçüde sipariş alan firma,böylelikle stand teslimat süresi konusunda sorun yaşatmaz.

Fuar sektöründe modüler, maksima ve ahşap sistemlerle hizmet veren ED Fuarcılık, aynı zamanda avm stantları ve mağaza dekorasyonları da yapmaktadir. Yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen tüm katılımcısı olduğunuz fuarlarda ED Fuarcılık’ı tercih edebilirsiniz.461
BİTMİŞ PROJE
2331
YAPILAN ÇİZİM
45
BULUNDUĞUMUZ FUAR
433
MÜŞTERİ SAYISI
Öne çıkan özelliklerimiz...

TASARIM

MİMARİ

KURULUM